Базове призначення батареї lifepo4 від "Квантова Енергія"

Базове призначення батареї lifepo4 від

Акумулятор – це джерело електричної енергії в якому не витрачаються електроди. Елементарний акумулятор складається з двох пластин зі свинцю, що розміщені в розчині сірчаної кислоти. Купити батарею lifepo4 від "Квантова Енергія" чи інші варіанти сьогодні може абсолютно кожен для своїх особистих чи інших потреб.

Акумулятор створює різноманітний накопичений об’єм електрики, щоб живити різні електротехнічні пристрої, механізми. Акумулятори широко застосовуються тоді, коли немає можливості підключитися до центральної електромережі. Кілька батарей, які послідовно або паралельно з'єднані між собою, носять назву акумуляторної батареї (АКБ). На базі акумуляторі також будують спеціальні пристрої безперебійного живлення. Ємність – один з базових параметрів акумуляторів. Це об’єм електроенергії, якою спроможний живитись підключений електричний прилад з конкретною силою струму протягом певного часу, вимірюється в Ампер-годинах.

Базове призначення батарей lifepo4 від "Квантова Енергія"

Головне призначення акумуляторів полягає у забезпеченні безперебійним автономним електроживленням споживачів в момент відсутності традиційного (комп'ютери, побутова техніка тощо). В звичних вже для всіх нас пристроях, акумуляторні батареї є взагалі основним джерелом для роботи і популярні в наш час ноутбуки та смартфони – чудове тому підтвердження.

Акумуляторні батареї та їх особливості на сьогоднішній день

Різні види акумуляторів відрізняються технологією створення. Таким чином, вони використовуються в різноманітних галузях та сферах життя.

Поширені сьогодні типи акумуляторних батарей:

  • Літій-іонні акумулятори — найбільш поширений тип батарей. Літій-іонні акумулятори використовуються там, де потрібна висока енергоємність і першочергове значення займає найменша маса.
  • Літій-іон-полімерні акумулятори представляють собою фактично ті ж літій-іонні аналоги, але в дещо тоншому форматі.
  • АКБ, які розроблені за технологією Absorptive Glass Mat (AGM). Тут електроліт розміщений у спеціальне скловолокно з мікропорами, пристрій герметичний та термін його роботи становить не менше дванадцяти років.
  •  Нікель-Метал-Гидридні АКБ (NiMH) не містить токсичних металів. Зазвичай застосовується для мобільних телефонів і портативних мобільних гаджетів.
  • Свинцево-кислотні, в яких як електроліт виступає добре розбавлена сірчана кислота. Їх особливість – не герметичні, характеризуються виділенням водню та процесом випаровування сірчаної кислоти.

Якого обслуговування потребує акумулятор для квартири?

Якщо судити про обслуговування, акумуляторні батареї бувають обслуговуваними та необслуговуваними. У першому випадку важливе постійне поновлення рівня електроліту. Якщо ви придбали акумулятор, який потребує дотримання оптимального рівня акумуляторної рідини, не забувайте робити це кожні два місяці. Саме з цієї причини в автомобілях постійно потрібно тримати ємність дистильованої води, якою можна поновлювати рівень. Для догляду необслуговуваних акумуляторних батарей слід просто тримати їх з оптимальним зарядом.